تضمین آسایش مشتری

رضایت کامل مشتریان کالاها و خدمات عرضه شده در فروشگاه پارت موبایل از اهداف سازمانی این مجموعه بوده و میزان توفیق در این مهم، با بازخوردی که از مشتریان گرفته می شود ارزیابی و سنجیده می شود. آسودگی و آرامش در خرید مشتریان یکی از اهداف اصلی مجموعه پارت موبایل می باشد. متاسفانه بسیار مشاهده شده است که در امر خرید یک محصول بویژه محصولاتی مانند گوشی تلفن همراه مشتریان به بازار های فروش مراجعه نموده و یک گوشی را به شرط اصالت و ضمانت اصلی خریداری نموده ولی در زمان بروز مشکل متوجه شده است که اصالت و ضمانت گوشی مشکل دار بوده و فروشنده صداقت کافی را در برخورد با وی نداشته است. در بسیاری از موارد مشتریان عزیز و یا دوستان یا نزدیکان آنها این تجربه را داشته اند. همچنین شما به عنوان یک مشتری ممکن است در زمان خرید همواره یک حس بی اعتمادی و عدم اطمینان کافی را تجربه کرده باشید و به عبارت دیگر خرید خود را با آرامش خاطر و بدون دغدغه انجام ندهید. ایجاد آرامش در مشتریان هنگام خرید و حذف دغدغه های آنها هدف بسیار مهمی است که فروشگاه پارت موبایل به دنبال آن بوده و در راستای تحقق آن بسیار موفق بوده است و برای رسیدن به آن شرایطی را به شرح ذیل برای مشتریان فراهم نموده است.

جایگاه حقوقی و وجود فروشگاه های فیزیکی

فروشگاه الکترونیکی پارت موبایل جهت رفاه حال مشتریان و اعتماد سازی بیشتر برای مشتریان اینترنتی و ارائه خدمات فروش و پس از فروش به صورت حضوری، فروشگاههایی را در سطح شهر تهران دایر نموده است که فروشگاه و دفتر مرکزی آن واقع در تهران، خیابان حافظ، بازار موبایل ایران، طبقه همکف، واحد های 206 و 207با تلفن هاي تماس:  66347006 الي 8 می باشد. بنابراین مشتریان اینترنتی در صورت بروز هرگونه مشکلی در فرایند خرید یا نقصان کالاهای خریداری شده می توانند با دفتر مرکزی فروشگاه در تماس بوده یا به صورت حضوری مراجعه نمایند. تمام تلاش مجموعه پارت موبایل این است که جهت کاهش هزینه ها ورفاه بیشتر مشتریان، کلیه مراجعات حضوری آنها را به حداقل رسانده و مشتریان با خاطری آسوده اقدام به خرید های لذت بخش آنلاین نمایند.

 

هفت روز مهلت تست

اصالت گوشی ها ی ارائه شده در فروشگاه پارت موبایل تضمین شده است و کنترل های لازم از قبل توسط کارشناسان مجموعه انجام می شود، زیرا مجموعه پارت موبایل این را حق طبیعی شما می داند که کالایی سالم و بدون عیب را خریداری نمایید. با این حال، جهت آسایش خاطر بیشتر شما، این مجموعه یک مهلت تست 7 روزه را از زمان تحویل گوشی، برای مشتریان خود فراهم نموده است تا در صورت بروز هرگونه مشکل فنی احتمالی، با مشتری مساعدت نموده و در صورت لزوم اقدام به تعویض گوشی نماید.

 

 

تعویض کالا

در صورت وجود مشکل در گوشی های خریداری شده توسط مشتریان در مدت زمان تست، مشتریان می توانند مشکلات موجود را با کارشناسان مجموعه پارت موبایل مطرح نمایند. کارشناسان مشکلات مطرح شده را بررسی نموده و در صورت تایید، اقدامات لازم را در جهت تعویض گوشی خریداری شده با هدف جلب رضایت مشتری انجام خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخشهای اعلام مشکلات و شرایط تعویض و مرجوع نمودن کالا مراجعه نمایید.

 

انصراف از خرید

مجموعه پارت موبایل، امکان انصراف مشتری از خرید را در شرایطی فراهم ساخته است تا مشتریان با زمان بیشتر و انجام تحقیقات بیشتر نسبت به خرید خود اقدام نمایندجهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش شرایط انصراف از خرید مراجعه نمایید.

 

تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

فروشگاه پارت موبایل اصالت همۀ گوشی های ارائه شده را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند و تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند. مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از فروشگاه اینترنتی پارت موبایل خریداری می‌کنند. این فروشگاه به ارائه گوشی هایی می پردازد که واردکنندگان آن از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ﻓﻌﺎلیت می‌کنند و مشتریان می توانند ﺍﺳﺎمی ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺳایت این ﻭﺯﺍﺭتخانه استعلام نمایند. این شرکت ها ملزم به ارائه ﮔﺎﺭﺍنتی ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ می باشند و بنابراین گارانتی‌ اینگونه شرکت‌ها، معتبر محسوب می‌شود.تمامی گوشی های ارائه شده در فروشگاه اینترنتی پارت موبایل توسط نمایندگان رسمی آنها در ایران گارانتی شده و به صورت کاملا قانونی وارد کشور شده‌اند. این فروشگاه می خواهد به مشتریان در جهت رفع سردرگمی و شبهات زیاد در خصوص گوشی های غیر اصلی و گارانتی های متفرقه یاری نماید.