روش‌های ارسال

تحویل با پیک ویژه فروشگاه پارت موبایل

تحویل از طریق پیک ویژه پارت موبایل برای سفارشهایی که محل تحویل آنها شهر تهران می باشد میسر است. در این روش تحویل، سفارش هایی که تا ساعت 16 ثبت سفارش شده باشند، در همان روز به دست مشتری خواهد رسید. تحویل ویژه در تهران برای روزهای جمعه و برخی ایام تعطیل که در سایت فروشگاه اعلام می گردد مقدور می باشد. همچنین، سفارش‌هایی که بعد از این ساعات ثبت شوند در روز بعد تحویل داده می‌شوند. این روش تحویل برای مبالغ خرید بالای دو میلیون ریال کاملا رایگان می باشد. بدیهی است که قبل از ارسال پیک ویژه پارت موبایل هماهنگی های لازم با تحویل گیرنده از طریق تماس تلفنی انجام خواهد شد.

 

پست پیشتاز

سفارش‌هایی که محل تحویل آنها خارج از تهران می باشد، با استفاده از پست پیشتاز ارسال می‏‌شوند. لازم به ذکر است امکان ارسال سفارش هایی که محل تحویل آنها شهر تهران می باشد نیز از طریق پست پیشتاز(به جای پیک ویژه پارت موبایل) وجود دارد که این موضوع کاملا به انتخاب مشتری در زمان خرید بستگی دارد.

پس از تکمیل سفارش مشتری و تحویل آن به پست، بین 24 تا 72 ساعت طول می کشد که سفارش ارسالی به دست تحویل گیرنده برسد که این زمان کاملا به موقعیت جفرافیایی تحویل گیرنده بستگی دارد.

 

تیپاکس

جهت ارسال سفارش هاي شهرستان، مشتريان گرامي اي كه قصد دارند هزينه پست را درب منزل پرداخت نمايند، مي توانند از سرويس پست تيپاكس استفاده نمايند. سرويس هاي پست تيپاكس به صورت پس كرايه بوده و در صورت انتخاب اين سرويس هزينه پستي در هنگام خريد كالا بر روي فاكتور شما اعمال نخواهد شد.

پس از تکمیل سفارش مشتری و تحویل آن به پست، بین 24 تا 72 ساعت طول می کشد که سفارش ارسالی به دست تحویل گیرنده برسد که این زمان کاملا به موقعیت جفرافیایی تحویل گیرنده بستگی دارد.

پست TPG

سرويس پست TPG بسيار سريع بوده و مشترياني گرامي كه قصد دارند شفارشات خود را در كمتر از 24 ساعت دريافت نمايند، مي توانند از اين سرويس استفاده نمايند. هزينه ارسال در اين سرويس نيز به صورت پس كرايه بوده و در هنگام تحويل كالا توسط مامور پست دريافت مي گردد. تعرفه هزينه هاي ارسال با توجه به موقعيت جغرافيايي گيرنده در لينك ذيل شرح داده شده است.

تفرفه هزينه پست TPG