محافظ صفحه شيشه اي مشاهده عکس بزرگتر

محافظ صفحه شيشه اي

جدید

300,000 ریال

محافظه صفحه نمایش شیشه ای برای گوشی های لمسی طراحی شده و عملکرد دفاعی کاملا قوی را دارد.لبه های این اسکرین گارد شیشه ای تا حدودی منحنی طراحی شده است که استفاده آن را توسط کاربر لذت بخش می کند.و همچنین زیبایی خاصی را نیز ایجاد کرده است.

با خرید این محصول شما 3 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.


توضیحات

Screen Guard شیشه ای نسبت به محافظ صفحه نمایش پلاستیکی به طور قطع دارای عملکرد بهتر و قوی تری است و مرغوبیت بیشتری را نیز دارد. که این امر مقاومت LCD را در برابر آسیب های احتمالی و هرگونه خط و خش بالا می برد.لمس صفحه نمایش به تنهایی به طور قطع بهتر و راحت تر از زمانی است که چیزی برروی LCD همچون محافظ صفحه نباشد. اما می توان گفت که محافظ صفحه نمایش شیشه ای تاحدودی حس راحتی را برای کاربر فراهم می کند.
ضخامت اسکرین گارد شیشه ای LCD بین 0.3 تا 0.5 میلیمتر است. برای گوشی های اسمارت خود می توانید از انواع محافظ صفحه استفاده کنید اما پیشنهاد ما به شما محافظ صفحه شیشه ای است چرا که این نوع محافظ دارای عملکرد کاملا قوی تری نسبت به محافظ صفحه های پلاستیکی هستند.
و در این نوع کمتر دچار مشکل به هنگام لمس صفحه نمایش و به جا ماندن اثر انگشت،جلوگیری از انعکاس نور،مقاومت در برابر ضربه،قابلیت نصب آسان خواهید شد.


محافظ صفحه نمایش شیشه ای کاملا ضد ضربه است

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.