شارژر همراه ریمکس Remax Power Box 20000 mAh Powerbank

جدید

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

1,700,000 ریال

مشخصات کلی دستگاه پاور بانک 20000 میلی آمپر:

پشتیبانی تمامی تلفن های همراه و تبلت ها
خروجی 1 آمپر
خروجی 2.1 آمپر
دارای صفحه نمایش میزان شارژ
دارای چراغ قوه بسیار قوی

با خرید این محصول شما 17 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.


محصولات مرتبط

توضیحات

قابلیت پوشش دهی 98 درصد از دستگاه های دیجیتال را این پاور بانک ریمکس به همراه دارد.ظرفیت Remax Power Bank 20000 میلی آمپر است.و جنس باتری به کار رفته در آن پلیمر است.وزن و ابعادی که برای پاور بانک ریمکس طراحی شده است به ترتیب 210 گرم و 158x62x22 میلی متر است.

Remax Power Bank دارای ابعاد 158x62x22 میلیمتر است.

Remax Power Bank 20000 میلی آمپر دارای دو پورت USB است و این دو پورت امکان استفاده همزمان دو دستگاه را برای کاربران فراهم می کند،به طور مثال در یک زمان واحد هم می توانید تبلت و تلفن همراه خود را شارژ کنید.شارژر همراه ریمکس دارای چراغ LED بوده و آز می توان به عنوان چراغ قوه نیز استفاده نمود.

Power Bank Remax دارای چراغ LED است

همچنین این پاور بانک که شرکت Remax آن را عرضه نموده است دارای یک صفحه نمایش بوده که فرآیند شارژ را به نمایش می گذارد. شارژر همراه ریماکس از دستگاه های /MP3/PC/Digital Camera/IPOD/PSP/iPad و کلیه اسمارت فون ها پشتیبانی می کند.برای نگه داشتن انرژی بیشتر مدت اسنتد بای این دستگاه 60 ثانیه است، یعنی بعد از 60 ثانیه روشن ماندن این دستگاه به حالت اسنتد بای می رود.
دستگاه پاور بانک Remax از قابلیت شارژ سریع برخوردار است، به طور مثال iPhone را به طور کامل می تواند در طی 2 ساعت شارژ کند.از دستگاه تلفن همراه کاربر در برابر ولتاژ بالا و پایین، قطع اتصال برق و ... کاملا محافظت می کند.

مشخصات کلی دستگاه پاور بانک Remax

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.