مجموعه برنامه هاي ضروري اندرويد مشاهده عکس بزرگتر

مجموعه برنامه هاي ضروري اندرويد

جدید

200,000 ریال

در پارت موبایل سعی کردیم برنامه های کاربردی ،ضروری و دارای منبع مطمئن را برای اندروید شما در یک جا جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار دهیم.این برنامه ها توسط همکاران ما در پارت موبایل چک شده اند. از خرید خود لذت ببرید.

با خرید این محصول شما 2 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.


محصولات مرتبط

توضیحات

این برنامه های طراحی شده برای اندروید بوده و کاملا ضروری هستند،مجموعه ای از برنامه های ضروری،کاربردی و از همه مهمتر به روز برای اندروید.
این مجموعه برنامه ها برای راحتی کاربران قرار داده شده است. چرا که شاید خیلی از افراد امکان گشت و گذار و جستجو در اینترنت و پیدا کردن برنامه های مورد نظر خود را آن هم با منبعی مطمئن نداشته باشند، و دیگر اینکه بسیاری از برنامه ها کاملا غیر ضروری بوده و به دلیل اینکه منبع معتبری ندارند ممکن است موجب آسیب رساندن به اسمارت فون آنها شود. این اپلیکیشن های ضروری اندروید به کمک همکاران ما در پارت موبایل جمع آوری شده است و کاملا همه Application ها ضروری است. این مجموعه به طور کلی شامل مجموعه اي به روز متشكل از بيش از 100 برنامه اندرويد شامل برخي از برنامه هاي اجتماعي، بخش كننده هاي صوتي و تصويري، ديكشنري هاي انگليسي و فارسي، GPS كامل ايران به زبان فارسي با قابليت مسيردهي و فرمان صوتي، بازي هاي و سرگرمي هاي جالب و هيجان انگيز و ... است.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.